Kontakta oss

Undrar du något? Ring eller skriv till oss!


E-post: butik@barkmansfarg.se
Växelnummer: 016 - 51 41 95
Tommy Bernergård - VD/Försäljning
tommy@barkmansfarg.se
Direktnummer: 070 - 585 22 39

Ann-Charlotte Hugoson - Ekonomi/Administration
ann-charlotte@barkmansfarg.se
Direktnummer: 070 - 738 76 38

Mats Lundberg - Försäljning Industri
mats@barkmansfarg.se
Direktnummer: 070 - 604 22 93

​​​​​​​Michael Bernergård - Försäljning Billack & Tillbehör
michael@barkmansfarg.se
Direktnummer: 070 - 230 15 06
Håkan Johansson - Butik
hakan@barkmansfarg.se
Direktnummer: 070 - 540 47 44

Isaac Haglund - Butik
Direktnummer: 070-881 05 65
​​​​​​​
Richard Johansson - Lager/Transport
richard@barkmansfarg.se
Direktnummer: 070 - 899 55 70

Humi Kejerhag - Kontoret i Gävle - Order/Transport
humi@barkmansfarg.se
Direktnummer: 070 - 266 06 36